Espai ETC

Propers esdeveniments

Data Dia Hora Títol
05 FEBR. DIUMENGE 17:00 La bellesa de la vida
07 FEBR. DIMARTS 20:00 Broker
14 FEBR. DIMARTS 20:00 El sostre groc
19 FEBR. DIUMENGE 17:00 El Petit Nicolàs
21 FEBR. DIMARTS 20:00 Sound of Metal
28 FEBR. DIMARTS 20:00 Els que es van quedar
05 MARÇ DIUMENGE 17:00 Hawaa Hawaai
07 MARÇ DIMARTS 20:00 La maternal
14 MARÇ DIMARTS 20:00 Pacifiction
19 MARÇ DIUMENGE 17:00 Oink!
21 MARÇ DIMARTS 20:00 Falcon Lake
26 MARÇ DIUMENGE 17:00 Gabi, dels 8 als 13 anys
28 MARÇ DIMARTS 20:00 La pitjor persona del món
11 ABR. DIMARTS 20:00 Mantícora
18 ABR. DIMARTS 20:00 Tot a tot arreu
25 ABR. DIMARTS 20:00 Un any, una nit
02 MAIG DIMARTS 20:00 El plaer
09 MAIG DIMARTS 20:00 Al final de l’escapada
09 MAIG DIMARTS 20:00 Els cinc diables
16 MAIG DIMARTS 20:00 El agua
23 MAIG DIMARTS 20:00 Maria y yo
30 MAIG DIMARTS 20:00 Suro
06 JUNY DIMARTS 20:00 Take shelter
13 JUNY DIMARTS 20:00 Males terres
20 JUNY DIMARTS 20:00 Red post on Escher Street

Esdeveniments passats

Data Dia Hora Títol
31 GEN. DIMARTS 20:00 Licorice Pizza
24 GEN. DIMARTS 20:00 L’esdeveniment
22 GEN. DIUMENGE 17:00 Secret Superstar
17 GEN. DIMARTS 20:00 Retorn a Reims
10 GEN. DIMARTS 20:00 El comptador de cartes
08 GEN. DIUMENGE 17:00 Dúnia i altres contes del món
20 DES. DIMARTS 20:00 La noia i l’aranya
18 DES. DIUMENGE 17:00 Sol a casa
13 DES. DIMARTS 20:00 El quintet de la mort
01 DES. DIJOUS 20:00 Ventre blanc
29 NOV. DIMARTS 20:00 Pineda ’92 + Chavalas
27 NOV. DIUMENGE 17:00 Marató Wallace i Groomit
22 NOV. DIMARTS 20:00 L’escapada
15 NOV. DIMARTS 20:00 La (des)educació de Cameron Post
13 NOV. DIUMENGE 17:00 El meu primer festival
08 NOV. DIMARTS 20:00 System Crasher
06 NOV. DIUMENGE 17:00 Supercuc
25 OCT. DIMARTS 20:00 Johnny va agafar el fusell
18 OCT. DIMARTS 20:00 Flee
16 OCT. DIUMENGE 17:00 Calamity
11 OCT. DIMARTS 20:00 Què veiem quan mirem cap al cel?
04 OCT. DIMARTS 20:00 Les hores
02 OCT. DIUMENGE 17:00 Història d’una gavina (i del gat que li va ensenyar a volar)
29 SET. DIJOUS 20:00 Desglaç
27 SET. DIMARTS 20:00 Setze primaveres
20 SET. DIMARTS 20:00 Cinco lobitos
13 SET. DIMARTS 20:00 Compartiment núm. 6
21 JUNY DIMARTS 20:00 It’s a Summer Film!
14 JUNY DIMARTS 20:00 Little Joe
07 JUNY DIMARTS 20:00 Vull el cap d’Alfredo García
31 MAIG DIMARTS 20:00 Un mètode perillós
24 MAIG DIMARTS 20:00 La ruleta de la fortuna i la fantasia
17 MAIG DIMARTS 20:00 Titane
12 MAIG DIJOUS 20:00 I la Lluita Continua
10 MAIG DIMARTS 20:00 El agente topo
28 ABR. DIJOUS 17:00 Brigadoon
26 ABR. DIMARTS 20:00 Tres
24 ABR. DIUMENGE 17:00 Els guardians del vent
19 ABR. DIMARTS 20:00 Sis dies corrents
05 ABR. DIMARTS 20:00 Grup salvatge
03 ABR. DIUMENGE 17:00 Kikoriki. Déjà-Vu
31 MARÇ DIJOUS 20:00 Josep
29 MARÇ DIMARTS 20:00 Shiva Baby
22 MARÇ DIMARTS 20:00 Això no és una pel·lícula
20 MARÇ DIUMENGE 17:00 L’univers en miniatura de No-No
17 MARÇ DIJOUS 19:00 Història potencial de Francesc Tosquelles, Catalunya i la por
15 MARÇ DIMARTS 20:00 Espíritu Sagrado
13 MARÇ DIUMENGE 17:00 Trash
10 MARÇ DIJOUS 20:00 Ricard Torrents, memòria viva
08 MARÇ DIMARTS 20:00 Petite maman